WowNews logo WOWnews
Stories
Carmen de la Sălciua a mărturisit tot, chiar de Ziua Îndrăgostiților. Artista are o mare surpriză: "Eu sunt o femeie spontană" | EXCLUSIV

Vedete

Carmen de la Sălciua a mărturisit tot, chiar de Ziua Îndrăgostiților. Artista are o mare surpriză: "Eu sunt o femeie spontană" | EXCLUSIV

Vedetele au planuri mari de Valentine`s Day, însă Carmen de la Sălciua s-a concentrat foarte mult pe muncă în ultimele zile. Artista ne-a mărturisit cum va petrece Ziua Îndrăgostiților!

Carmen de la Sălciua este una dintre cele mai îndrăgite și căutate artiste din România așa că spectacolele se țin lanț, fie în România, fie în diaspora. Așa s-a întâmplat și în apropiere de Ziua Îndrăgostiților, căci artista a fost extrem de ocupată în ultimele zile.

Vedeta a vorbit cu jurnaliștii WOWbiz.ro despre cum petrece de Ziua Îndrăgostiților, iar concertele și munca nu sunt deloc lipsite din plan. Cântăreața a venit și cu o surpriză pentru fani, chiar în apropierea zilei de 14 februarie.

Citeste si: Lovitură cumplită pentru fiica Oanei Roman! Ce i-a făcut Marius Elisei în prima zi de școală- kfetele.ro

Între concerte, Carmen de la Sălciua ne-a dezvăluit că nu are planuri exacte de Ziua Îndrăgostiților, fiind o femeie foarte spontană. Artista recunoaște că nu îi place să planifice lucrurile, ci lasă viața să o surprindă.

Carmen de la Sălciua, totul despre surprizele și planurile de Ziua Îndrăgostiților

Carmen de la Sălciua a discutat cu jurnaliștii WOWbiz.ro cu doar câteva zile înainte de Valentine`s Day. Ea ne-a mărturisit cum se pregătește pentru eveniment și ce surprize are pentru fanii săi, chiar în ziua care celebrează iubirea.

Citește și: Catinca Roman a comentat dur declarațiile făcute de sora ei, Oana. A răbufnit, după ce a fost acuzată că nu-și vizitează mama: „Cred că e foarte rănită pentru ce i se întâmplă cu bărbatul”

Frumoasa artistă a avut un weekend extrem de aglomerat, celebrând iubirea mai ales prin muncă. Carmen a fost alături de românii din Spania, acolo unde a avut mai multe concerte. Vedeta are și o surpriză pentru fani, chiar de Ziua Îndrăgostiților.

"O să lansez piesa "Întoarce-te acasă" chiar de Valentine`s Day. În weekendul trecut am fost plecată în Spania, acolo am avut trei concerte, deci de Ziua Îndrăgostiților abia mă întorc acasă.

Nu am făcut planuri, eu nici nu mai obișnuiesc să îmi fac planuri pentru că am învățat pe propria piele că socoteala din târg nu se potrivește cu cea de acasă și atunci las lucrurile să se întâmple. Eu oricum sunt o femeie spontană și nu prea îmi fac planuri", a mărturisit Carmen de la Sălciua, pentru WOWbiz.ro.

Carmen de la Sălciua

Carmen de la Sălciua

[Sursa foto: Instagram]

Cum se înțelege Carmen de la Sălciua cu mama soacră

Deși este un fap cunoscut că relațiile dintre soacră și noră nu sunt întotdeauna cele mai bune, Carmen de la Sălciua nu se află clar în această categorie.

Citește și: „Frumusețe în exces” Carmen de la Sălciua, o nouă schimbare de look! Fanii au pierdut numărul transformărilor fizice ale artistei

Îndrăgita cântăreață a dezvăluit în trecut, pentru WOWbiz.ro, că are o relație foarte bună cu soacra ei, mama lui Marian Corcheș.

"Am o relație foarte bună cu soacra mea. Stăm seara de vorbă când mergem acasă la soțul meu. Când nu suntem acasă, vorbim la telefon. Avem o relație foarte frumoasă, mulțumesc lui Dumnezeu pentru ea.Da, chiar sunt o norocoasă. Nu am simțit nicio clipă să fie ceva discuții, divergențe sau conflicte. Niciodată. Totul a fost așa pe chill.", a precizat Carmen de la Sălciua, în exclusivitate, pentru WOWbiz.ro.

Citeste si: Danciu, declarație de dragoste la scurt timp după eliminarea din „Casa iubirii”: „Vreau doar să te țin de mână”- kanald.ro

Citeste si: VIDEO WOW! Emilia Ghinescu a apărut așa și internetul a luat foc. Apariția interpretei de muzică populară este de-a dreptul hipnotizantă. Vezi IMAGINILE care au înnebunit fanii- radioimpuls.ro

Carmen de la Sălciua

Carmen de la Sălciua și Marian Corcheș

[Sursa foto: Instagram]

Carmen de la Sălciua, răsfățată de soț

Îndrăgita cântăreață este cu adevărat o norocoasă! Artista a mărturisit în trecut că soțul ei iubește să gătească, fiind și unul din gesturile prin care o răsfață ori de câte ori are ocazia.

"Eu sunt una dintre norocoasele la care partenerul iubește să gătească. Mulțumesc lui Dumnezeu pentru treaba asta.

Eu cum am fost multă vreme singură, mâncam pe unde apucam, la evenimente, restaurante, nu aveam timpul necesar să stau acasă și fiind și singură, poate nici nu mă trăgea firea să fac asta. Acum de când suntem într-o relație, căsnicie, gătim și facem lucruri acasă. Gătește foarte mult Marian", a mărturisit Carmen de la Sălciua, în exclusivitate, pentru WOWbiz.ro, toamna trecută.

Ai un pont WOW? Daca deții mai multe informații despre acest subiect ne poți scrie la adresa [email protected]!