Unchiul Ellei a fost infectat cu coronavirus: „ E în comă...”

WOW

Ella de la Puterea dragostei, în lacrimi! Unchiul brunetei a fost infectat cu coronavirus: „Mi-e frică! E în comă...”

Concurenta de la Puterea dragostei a făcut un anunț șocant. Unchiul ei se află într-o stare gravă, după ce a fost infectat cu COVID-19.

Unchiul Ellei a fost infectat cu coronavirus: „ E în comă...”

Familia Ellei trece prin momente foarte grele. Unchiul concurentei a fost infectat cu virusul care face ravagii în toată lumea. Starea bărbatului este una foarte gravă. După ce a ajuns la spital, el a intrat în comă. Șansele să supraviețuiască sunt foarte mici, iar acest gând nu-i dă pace concurentei. 

Citeste si: Nicio persoană prezentă la Balul Bobocilor, unde Andreea Cuciuc și-a pierdut viața, nu a fost audiată nici până în ziua de astăzi! Dirijorul Nicolae Botgros se bazează pe decizia instanței: "Lucrul ăsta nu s-a întâmplat!"- kfetele.ro

Ella nu a mai putut suporta și le-a povestit celorlalți concurenți de la Puterea dragostei ce s-a întâmplat cu unchiul ei. 

„Tocmai am aflat că unchiul meu e intubat, are coronavirus. Toți copiii sunt plecați peste hotare, tatăl meu a intrat în contact cu el pentru că i-a luat temperatura. Mi-e frică, tatăl meu are diabet. Unchiul meu n-avea nimic, iar în două zile a intrat în comă. Are până în 70 de ani...Mă sună toate verișoarele...Noi nu conștientizăm cât de gravă e situația. Mă gândesc câți oameni sunt la fel acasă. Ne pierdem părinții, doctorii..ne pierdem”, a povestiit Ella, cu lacrimi în ochi. 

Citeste si: „Mi-e greu să cred că nu și-ar fi dorit să se mai trezească a doua zi”. Asta a fost ULTIMA DORINȚĂ a Ștefaniei Szabo! A apelat la un coleg cu doar câteva ore înainte să moară... mesajele au ieșit la suprafață!- kanald.ro

Citeste si: Ella de la Puterea dragostei spune adevărul despre Georgiana, fosta iubită a lui Jador: „Sună ca disperata! Nu mi-e frică!”

Citeste si: Jador, dezvăluiri uluitoare despre Mariana de la Puterea Dragostei: „Mi-a trimis poze în chiloți”

Citeste si: Andy de la Survivor și Cristi, prietenul lui cel mai bun, concurenți la Puterea Dragostei? „Ella e pentru tine!”

Ella se teme pentru viața părinților ei 

Ella suferă foarte tare în aceste momente, fiind doarte departe de părinții ei. Ambii părinți au intrat în contact direct cu unchiul infectat. 

„Mi-e frică pentru părinții mei. Tata și mama au avut contact direct, fără mască. Nu m-au ascultat. Am o stare de nervi...Am încercat din doi medici, măcar unul să-mi răspundă. A sunat ieri tatăl meu la salvare și nu a vrut să vină. A insistat, unchiul meu delira și abia atunci au venit”, a mărturisit bruneta.

Concurenții Puterea dragostei au fost vizibil șocați de suferința Ellei și i-au trimis numai gânduri bune și speră ca familia ei să fie bine.( Citeste si: Ella de la Puterea dragostei s-a dat de gol în fața lui Andy! De cât timp se iubește cu Jador: „Am fost femeia lui...”)