WowNews logo WOWnews
Stories
fulgy
Ramona de la Clejani și-a retras plângerea împotriva fratelui său

Vedete

Fulgy scapă de închisoare! Ramona de la Clejani și-a retras plângerea

Ramona, fiica lui Ioniță de la Clejani, și-a retras plângerea împotriva lui Fulgy.

Ramona, fiica nelegitimă a lui Ioniță de la Clejani, și-a retras plângerea penală împotriva lui Fulgy. Tânărul trebuia să se prezinte, luni, 12 iulie, la Judecătoria Sectorului 3 pentru ca magistrații să se pronunțe cu privire la acest caz. Ea a declarat pentru un post de televiziune că a luat această decizie pentru tatăl ei. Ea nu vrea să îngreuneze situația pentru Ioniță de la Clejani.

Ramona de la Clejani a mărturisit că era conștientă de greutatea plângerii sale, care l-ar fi putut băga pe Fulgy după gratii.

Ea a declarat că speră ca fratele ei vitreg să revină pe drumul cel bun cât mai curând.

Citeste si: Schimbare după schimbare pentru Gabriela Cristea! Dacă în urmă cu 9 luni părăsea postul de prezentatoare TV, se pare că recent a renunțat și la afacerea sa și s-a reorientat- kfetele.ro

ramona manole
Ramona Manole, fiica nelegitimă a lui Ioniță de la Clejani

Motivul pentru care Ramona de la Clejani a depus plângere 

Ramona Manole, fiica nelegitimă a lui Ioniță de la Clejani, a depus plângerea împotriva lui Fulgy deoarece se teme pentru siguranța copiilor ei. Tânărul i-ar fi spus că le va face rău copiilor ei și că îi va viola fetițele.

Citeste si: Fulgy, primele imagini din arestul la domiciliu! Gestul surprinzător al tânărului

„Toți prietenii m-au susținut și m-au îndrumat să merg la poliție. Eu vreau să știu un singur lucru, dacă eu am vorbit frumos, m-am comportat frumos, de ce să mă ameninți în halul acesta, de ce să-mi ameninți copiii? Cea mai mare supărarea a mea este că părinții lui

nu iau atitudine. Acum întreb și eu statul român de ce acest băiat care crește căței, care crește maimuțe, care crește cine știe ce animale, de ce stă în libertate.

Eu îl voi ajuta. Eu cu mâna mea îl bag în ospiciu pentru că a spus că vine să-mi violeze fetele, că vine să mă violeze și pe mine pentru că mama mea am luat-o de la aeroport și era mai mult leșinată, am dat cu apă pe ea pentru că a auzit discuțiile de acolo că totul este virtual și vă dați seama, numai mamă să nu fii, așa cum și doamna Viorica se bătea cu pumnii în piept că

își iubește copiii, la fel îmi iubesc și eu copiii și familia”, a mărturisit Ramona de la Clejani.