kanald.ro
Vedete
Prodanca, PRIMELE declarații despre DIVORȚ: „Nu mai sunt cu Laurențiu Reghecampf, sunt cu...”
Anamaria Prodan a făcut primele declarații legate de divorțul de Laurențiu Reghecampf. Ce spune impresara despre împărțirea averii, dar și despre mama sa, pe care a pierdut-o anul trecut.
De mai bine de un an de zile, au apărut numeroase vești conform cărora Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf sunt la un pas de divorț.
Citeste si: Tragedie la Inter Milano: a murit! Conferința lui Cristi Chivu, anulată- kanald.ro
Vedeta a vorbit despre acest subiect atât de comentat în mediul public. De asemenea, aceasta a dezvăluit și cum ar împărți averea fabuloasă pe care a strâns-o de-a lungul relației cu antrenorul de fotbal.
Citeste si: Cum arată iubita lui Dan Alexa, îmbrăcată într-un costum minuscul
„Voi credeţi că dacă eu cu Reghe n-am mai fi un cuplu şi am trăi separat, ne-ar fi frică să ne despărţim? Ne-ar fi frică să împărțim averea? Păi de ce să mă ascund? Împărțim jumate, jumate și sănătate, trăim fericiți și cum vrem. Sunt un om asumat și dacă-mi doresc ceva în viața asta, nu-i dau socoteală nici lui Dumnezeu, iar în 46 de ani nu a zis nimeni, niciodată, că a mințit Prodanca.
Sunt mult prea fericită, am muncit mult în viața asta și niciodată n-o să mă fac de râs. Dacă eu vreau să fac ceva, o să anunț în gura mare: «Sunt Anamaria Prodan, nu mai sunt cu Reghecampf și sunt cu cutare!». Asta sunt eu!', a declarat Anamaria Prodan, pentru GSP.
Anamaria Prodan, alături de mama sa, până în ultima clipă
Anul trecut, impresara a trecut prin clipe cumplite, după ce și-a pierdut mama.
„Haideţi să vă zic de unde s-au alimentat zvonurile astea. Un an de zile, cât mama a fost în spital și când nimeni din România nu știa ce are mama de fapt, eu am rămas în țară.
Citeste si: Ce a postat Anamaria Prodan, după scandalul cu Alexa! Cu ce bărbat celebru s-a pozat
Citeste si: S-a deslușit misterul! Am aflat ce i-a spus Prodanca lui Alexa chiar înainte să-l lovească! EXCLUSIV
Sora mea nu putea să vină din Statele Unite pentru că nu avea cu cine să-și lase copilul, eu am fost singură lângă mama. Probabil mulţi au gândit că dacă eu n-am mers cu Laur în Emirate, gata, ne-am despărţit”, a mai spus Anamaria Prodan Reghecampf.