WowNews logo WOWnews
Stories
Se ceartă mereu cu Simina şi Alex Zănoagă, dar Jador este în culmea fericirii! Uite de ce radiază solistul!

Vedete

Se ceartă mereu cu Simina şi Alex Zănoagă, dar Jador este în culmea fericirii! Uite de ce radiază solistul!

Jador e în culmea fericirii! Uite câţi susţinători are artistul!

Jador trece printr-o perioadă destul de agitată din punct de vedere personal, cântăreţul având mai multe discuţii aprinse cu Simina, fosta lui iubită, dar şi cu Alexandru Zănoagă, la Puterea Dragostei. Se vede limpede că tinerii au conversaţii de terminat şi probleme nerezolvate, dar mai mult ca sigur vor reuşi să lămurească totul în timp şi cu...răbdare.

Citeste si: Naomi și Dorobanțu se sărută! Concurenții n-au mai rezistat și au dat frâu liber sentimentelor- kanald.ro

Citeste si: Dezvăluiri incredibile! Ce a făcut Jador după ce a leşinat la aeroport? Am aflat ce s-a întâmplat cu artistul!

Dincolo de sfera sentimentală însă, Jador este foarte fericit. Ultimul single al artistului, "Indiferenţa ta", lansat acum trei săptămâni, pe 13 aprilie, are deja aproape şapte milioane de vizualizări şi a fost mai multe zile pe primul loc în "trending".

Jador e în culmea fericirii!" Am o stare de euforie când văd comentariile lor, imaginile pe care mi le trimit, poeziile şi numeroasele cadouri"

Solistului nu i-a venit să creadă când a văzut câţi oameni au fost curioşi să-i vizioneze videoclipul într-un timp record şi s-a bucurat enorm şi când instagram-ul i-a arătat că are mai bine de 300.000 de prieteni în comunitatea lui.

Fericit, artistul le-a transmis fanilor lui un mesaj prin intermediul WOWbiz.ro

Citeste si: Momente de panică pentru Jador! I s-a făcut rău la aeroport şi nu a mai putut să se ţină pe picioare! Vezi ce probleme are artistul! EXCLUSIV

" Nu exagerez când spun că îmi iubesc susţinătorii şi fanii care ascultă muzica mea. Mă "hrănesc" cu mesajele lor şi apreciez toate sfaturile, glumele, dar şi criticile constructive. Mereu îmi fac supersurprize şi sunt extraordinar de fericit. Am o stare de euforie când văd comentariile lor, imaginile pe care mi le trimit, poeziile şi numeroasele cadouri. E o senzaţie incredibilă. Nu aş fi crezut niciodată că oamenii mă vor iubi atât de mult şi nici că voi ajunge atât de repede să am peste 300.000

de prieteni pe insta şi 100.000 pe facebook. Vreau să le reamintesc că ei îmi dau încredere, multă putere şi inspiraţie şi că împreună o să ajungem din ce în ce mai sus. Şi ei sunt parte din familia mea", a spus Jador.