
kanald.ro
Exclusiv
Mihai Mitoșeru, interviu savuros pentru WOWbiz despre generații.
Fiecare generație are caracteristicile ei, iar vremurile par să se schimbe din ce în ce mai mult. Din acest caz, tinde să existe o luptă între trecut, prezent și viitor. Prezentatorul TV spune cum stau lucrurile între generații, de fapt și ce părere are el despre diferențele între generații.
Mihai Mitoșeru este omul de televiziune care mereu a stârnit hohote de râs și voie bună prin carisma sa. E mereu sincer și abordează fără reținere price subiect. Într-un interviu exclusiv cu WOWbiz, prezentatorul a spus dacă există o luptă între generații și ce trebuie să faci să te menții sus, în topul preferințelor publicului.
„Nu e o luptă între generații. Când ești bun, ești acolo și reziști în timp.
Mihai Mitoșeru împarte emisiunea „Se strigă darul”, difuzată pe Kanal D, cu frumoasa Grațiela Duban. În timpul show-ului, cei doi își adresează mici șicane, în stilul carismatic propriu, însă fanii sunt curioși cum se înțeleg ei în afara camerelor de filmat.
Tot în spirit de glumă, Mihai Mitoșeru a dezvăluit și acest detaliu despre relația cu colega lui de emisiune.„Noi așa în general suntem prieteni, când filmăm e mai nasol. Atunci se strică treaba, suntem Dinamo cu Steaua. E o fată bună până începe filmarea, după aceea se transformă”, ne-a precizat Mihai Mitoșeru.
Ai un pont WOW? Dacă deții mai multe informații despre acest subiect ne poți scrie la adresa [email protected]!