kanald.ro
Vedete
Cine sunt preferații săptămânii la „Puterea dragostei”. Concurenții au rămas fără cuvinte
Cine sunt preferații săptămânii la „Puterea dragostei”. Andreea Mantea a făcut anunțul.
În fiecare vineri, concurenții de la „Puterea dragostei” află care fată și care băiat a primit cele mai multe voturi din partea telespectatorilor.
Astăzi, Andreea Mantea a fost nevoită să îi țină în frâu pe concurenți, după ce Alex Zănoagă și Jador au avut un schimb de replici acide, apoi s-au îmbrâncit.
Citeste si: Mama lui Răzvan Ciobanu, rugăminte cu lacrimi în ochi către Rita Mureșan!
Citeste si: Jador și Alex Zănoagă s-au luat la bătaie! De la ce a pornit totul
Cine va primi premiul de 1500 de Euro
În cazul fetelor, cele mai votate concurente din această săptămână sunt Bianca, Roxana și Raluca. Acestea au primit cele mai multe voturi din partea fanilor și au așteptat cu emoție să vadă care a fost preferata telespectatorilor, deoarece una dintre ele are ocazia să câștige premiul săptămânal de 1500 de euro. La fel ca săptămâna trecută, Bianca a fost cea preferată de către public.
În cazul băieților, Jador, Bogdan Mocanu și Alexandru Bobicioiu au fost preferații publicului, iar Jador a fost pe primul loc, la fel ca săptămâna trecută.
Mâine, în gală, se va decide cine câștigă premiul săptămânal dintre Jador și Bianca Comănici.