
kanald.ro
Vedete
Iulia Albu a mărturisit de ce nu și-a vopsit niciodată părul. Iată ce reprezintă pentru vedetă culoarea părului său!
Iulia Albu este o personalitate foarte cunoscută a showbizului românesc. Aceasta s-a făcut remarcată prin aparițiile sale controversate, dar și prin felul său de a critica vestimentația altor vedete.
De-a lungul carierei sale, criticul de modă a rămas în mintea oamenilor datorită modului său de a se îmbrăca, dar și de a accesoriza diferite ținute. Aceasta este unul dintre cei mai cunoscuți fashion editori români cu o mare activitate în diferite reviste.
Citeste si: O nouă alertă de gaz în România! Un întreg bloc a fost evacuat în urmă cu puțin timp- kanald.ro
Recent, Iulia Albu a vorbit pe rețelele de socializare despre o eventuală schimbare de look, mai exact despre vopsirea părului. Vedeta nu a apelat niciodată la o astfel de procedură de schimbare a culorii părului și nici nu își dorește acest lucru.
”Nu m-am vopsit niciodată. Știu că pare greu de crezut, dar, cumva, am simțit că m-aș trăda eu pe mine. Culoarea părului meu este moștenire de la mama mea, așa cum culoarea parului fiicei mele este moștenirea ei de la mine”, a scris Iulia Albu pe contul său de Instagram.
Citește și: Iulia Albu, mărturisiri surprinzătoare despre Loredana Groza! „Este o femeie care desface picioarele”
Iulia Albu nu are milă de nimeni când vine vorba de modă. Recent, aceasta a criticat ultima apariție a unei cunoscute prezentatoare TV în care a purtat o ținută complet neagră. Nu ținuta este cea care a deranjat-o pe Iulia Albu, ci mai de grabă pantofii și geanta alese au fost cele care au reprezentat o adevărată problemă.
„Nu e o pungă? E o geantă? Ar trebui, în primul rând, să învățăm să ne cumpărăm pantofi mărimea corectă. Nu ar trebui să rămână spațiu. Se pune ca o tălpică în față, branț se numește. Și atunci piciorul nu se mai duce atât de în față și se așază unde trebuie. Nu sunt neapărat pentru tocuri pe mochetă sau pe iarbă, și da, e adevărat că nu poți ști niciodată ce este pe jos la un eveniment”, a declarat critical de modă, potrivit Spynews.