kanald.ro
Vedete
Iulia Albu s-a afișat pe rețelele de socializare cu iubitul ei! Vedeta a plecat într-o vacanță romantică alătui de partenerul de viață
Iulia Albu este extrem de discretă în ceea ce privește viața ei privată, în special după divorțul de fostul soț, Mihai Albu.
Iulia Albu, una dintre cele mai mari voci din industria modei și care critică dur orice vedeta pe care o consideră prost îmbrăcată, și-a surpins fanii de pe rețelele de socializare cu ultima postare. Vedeta pleacă într-o vacanță alături de partenerul ei de viață și astăzi a petrecut ore bune în aeroport. În așteptarea îmbarcării, Iulia Albu s-a afișat pe internet alături de iubitul ei, lucru ce i-a bucurat pe internauți, mai ales că aceasta nu prea dă detalii despre viața ei personală.
Iulia Albu a postat o imagine rară alături de iubitul ei
Vedeta își ține fanii la curent cu tot ce face pe plan personal și profesional pe Instagram, acolo unde are comunitate numeroasă, de 478 de mii de urmăritori.
Iulia Albu și partenerul de viață au ajuns de la primele ore în aeroport și au așteptat cuminți să se urce în avion.
Vedeta nu a dat detalii despre destinație, însă cu siguranță cei doi vor petrece clipe romantice departe de agitația cotidiană.Citeste si: Iulia Albu, atac dur la adresa lui Selly după ce a folosit un cuvânt jignitor: ”O doză mare de ipocrizie”
„Noi așteptăm aici cuminți. Ne îmbarcăm ultimii.(...) Mă pregătesc psihic pentru zbor”, a spus Iulia Albu pe Instagram.
Iulia Albu, deranjată că oamenii din aeroport nu poartă masca de protecție
Vedeta a semnalat că în aeroport nu se respectă unele reguli de combatere a răspândirii virusului care a generat o criză epidemiologică la scară mondială. Deși în boxe oamenii sunt atenționați în repetate rânduri că masca de protecție este obligatorie, aceștia contină să stea fără.
Citeste si: Iulia Albu ar putea ajunge după gratii? Mihai Albu a depus două plângeri penale împotriva fostei soții
„În aeroport nu toate lumea poartă mască.