
kanald.ro
Vedete
O firmă de recuperare creanțe i-a dat în judecată pe Monica Gabor și pe Irinel Columbeanu.
Monica Gabor și Irinel Columbeanu sunt obligați să își împartă bunurile comune, pentru ca omul de afaceri să fie executat silit. Astfel, din cauza fostului ei soș, Monica Gabor are ceva probleme. Irinel Columbeanu se număra printre bogătașii României, însă de câțiva ani a ajuns la sapă de lemn. Columbeanu a trăit la un nivel înalt, până în prezent. Vila de 4 milioane de euro la Snagov, mașini luxoase, dar și cele mai frumoase femei din România.
Citeste si: O nouă alertă de gaz în România! Un întreg bloc a fost evacuat în urmă cu puțin timp- kanald.ro
Băncile au pus sechestru pe toate averea lui Irinel Columbeanu, iar fostul afacerist nu s-a ales mai cu nimic. Afaceristul a rămas fără vilă, fără bolidurile de lux, iar acum trăiește într-un apartament. Pe de altă parte, acesta spune că este mulțumit cu viața pe care o trăiește acum.
Citeste si: Irinel Columbeanu a ajuns la sapă de lemn. Vila din Izvorani, scoasă la vânzare!
Citeste si: Anna Lesko, dezvăluiri intime! A spus câţi parteneri de amor a avut până acum, dar nu e totul...
Monica Gabor și Irinel Columbeanu au fost chemați în judecată de recuperatorii de creanțe, care-și vor banii. Astfel, bunurile pe care cei doi le mai au împreună au fost puse sub sechestru.
Firma de creanțe nu poate vinde proprietățile respective, pentru că Monica Gabor nu are datorii. Monica Gabor și-a angajat un avocat care o reprezintă în lipsă, pentru că fosta soție a lui Columbeanu se află în America.
Vila faimoasă din Izvorani are 15 dormitoare, saună, piscină interioară şi exterioară, ponton și cu numeroase obiecte rare de artă. Imobilul de lux se vinde de către noul proprietar cu suma de 3,9 milioane de euro, potrivit click.ro.
sursa- Playtech