
kanald.ro
Monica și Ramona Gabor
Vedete
Monica și Ramona Gabor s-au reunit într-un cadru de vis, la Monaco.
Cu mulți ani în urmă, surorile Gabor au lăsat România în spate și au pornit pe un drum necunoscut pentru a-și face o viață mai bună peste hotare.
În timp ce Monica Gabor s-a mutat tocmai în America, acolo unde trăiește alături de Mr. Pink, fiul acestuia, dar și de Irinuca, Ramona Gabor a ales să numească ”acasă” tărâmul miliardarilor din Dubai, acolo unde a devenit femeie de afaceri.
Deși distanța le-a despărțit mereu, ori de câte ori au avut ocazia sau nevoie una de cealaltă, cele două surori au bătut lumea în lung și în lat și și-au fost aproape.
Asta s-a întâmplat și acum, la Monaco, acolo unde fosta soție a lui Irinel Columbeanu s-a alăturat surorii sale, lui Mr.
Cei trei, colaboratori în același nou proiect, o companie prin care promit promovarea la scară largă a vedetelor, influencerilor și chiar a multor brand-uri, în schimbul unor sume considerabile, făcute chiar și în monede crypto, au ajuns la Monaco în urmă cu câteva zile, însă fără ca ”Scorpia de la Izvorani” să le fie aproape.
Moni, așa i se mai spunea pe vremea când era căsătorită cu Irinel Columbeanu, a ajuns abia astăzi în destinația de lux, iar sora sa a publicat imediat și primele imagini.
Din fotografiile ajunse virale, se observă cu ușurință că fetele de altădată s-au transformat acum în afaceriste, pentru care banii nu mai sunt o problemă.
Cazate într-o locație de vis, cu piscină și o priveliște de zile mari, cele două și-au început ziua pe terasă, nu oricum, ci purtând ținute de milioane.
Ramona Gabor a ales să îmbrace o ținută albă, scurtă, decoltată, dar elegantă, în timp ce mama fetiței lui Irinel Columbeanu, profesoară acum de engleză în SUA, a purtat o ținută fucsia, cu fustă mini.
Monica Gabor, Ramona Gabor
Ulterior, cele două și-au schimbat vestimentația și au mai făcut câteva fotografii, drept amintiri și pentru a arăta lumii cât de sus au ajuns.
”În sfârșit aici! Sora mea superbă”, a scris Ramona Gabor în dreptul unei imagini cu Monica, pe care și aceasta a redistribuit-o în online, mândre nevoie mare de reușitele lor și bucuroase de revedere.