Schimbare de ultima oră la Românii au talent! Andi Moisescu a fost înlocuit de Smiley! Motivul pentru care a lipsit juratul

Actualitate

Schimbare de ultima oră la Românii au talent! Andi Moisescu a fost înlocuit de Smiley! Motivul pentru care a lipsit juratul

Andi Moisescu a fost înlocuit la Românii au talent de către Smiley!

Schimbare de ultima oră la Românii au talent! Smiley i-a ținut locul lui Andi Moisescu, cât timp juratul a fost infectat cu virusul provenit din China. Prezentatorul a contractat virusul COVID-19 în toamna anului trecut, în timp ce aveau loc filmările pentru sezonul 11. 

Andi Moisescu, înlocuit de Smiley la Românii au talent

Toamna trecută, Andi Moisescu a fost infectat cu noul coronavirus, chiar în perioada în care se desfășurau filmările pentru sezonul 11 de la emisiunea de talente.

Astfel, juratul a fost înlocuit chiar de către Smiley, care stătea de obicei în culise și aștepta concurenții. 

Citeste si: VIDEO Oare este cazul să ne așteptăm la apariția unui cutremur în viitorul apropiat? Ce previziuni a făcut Carmen Harra cu privire la acest subiect de interes general: "Natura ne dă tot ce avem nevoie ca să fim bine!"- kfetele.ro

Cântărețul a dat primele declarații despre experiența de a fi jurat, alături de Andra, Florin Călinescu și Alexandra Dinu. 

Citeste si: Cine este Rareș Ionel Trufea, al doilea Golden Buzz de la Românii au Talent, sezonul 11. Tânărul a impresionat jurații cu vocea sa

Citeste si: Veronica este pe cale să încheie interacțiunea cu Ahmed! „Nu accept așa ceva!”. Aflați ce i-a făcut concurentul în ediția din „Casa iubirii” de luni, 20 octombrie, de la orele 10:00 și 16:30, la Kanal D- kanald.ro

„Sezonul a fost inedit, jumătate în culise, jumătate în fața concurenților”, a spus Smiley.

Schimbare de ultima oră la Românii au talent! Andi Moisescu a fost înlocuit de Smiley! Motivul pentru care a lipsit juratul [Sursa foto: Instagram]

Totuși, se pare că soțul Oliviei Steer va apărea și el în cel de-al 11 sezon. Însă, cât timp nu a fost putut fi prezent la filmări, Andi a urmărit evoluția concurenților de acasă. 

„Românii au talent este o sărbătoare pe care o aștept și pe care o pregătesc. Lovitura a fost că a trebuit să plec de la filmări”, a declarat Moisescu.

Andi Moisescu, infectat cu COVID-19

În urmă cu doar câteva luni, prezentatorul de televiziune a fost infectat cu noul coronavirus. Andi Moisescu s-a autoizolat, la momentul respectiv, și a luat toate măsurile necesare pentru a trece cu bine peste perioada respectivă. 

Citeste si: Cornel Marin de la Românii au talent are mâini!? Pe scena a apărut fără brațe, însă toți au avut un șoc când au văzut că în pozele de pe rețelele sociale

”La sfârșitul acestei săptămâni am fost testat pozitiv la Covid-19, așa că m-am izolat și voi lua toate măsurile necesare. În acest moment nu am niciun fel de simptome, ceea ce mă face să sper că voi trece, cu bine, și peste această provocare!”