
kanald.ro
WOW
O fetiţă de cinci ani a fost la un pas de moarte, după ce medicul i-a scos trei dinţi.
O fetiţă în vârstă de cinci ani a fost la un pas de moarte, după ce a fost la medic şi i-au fost scoşi trei dinţi. Atunci când a ajuns acasă, fetiţa a sângerat foarte mult, ba chiar a vomitat foarte multe cheaguri de sânge, de mărimea pumnului ei.
Esmee-Lyn, fetiţa de cinci ani, a fost la un pas de moarte, iar părinţii ei s-au speriat foarte tare. Totul s-a petrecut în Prescot, Merseyside, scrie The Sun.
Situaţia a avut loc pe data de 13 decembrie. Apropiaţii micuţei au sunat imediat la ambulanţă şi a fost dusă de urgenţă la Spitalul Royal Blackburn: ”Ţipam în telefon că e la un pas de moarte. Curgea mult prea mult sânge”.
”Când ambulanţa ajunsese la noi acasă, camera lui Esmee-Lyn arăta precum o scenă a crimei, era foarte mult sânge.