
In articol:
Partenera de viață a lui Marius Elisei este foarte activă pe rețelele de socializare, în special pe Instagram, acolo unde păstrează frecvent legătura cu fanii săi. Din nefericire, cu puțin timp în urmă, vedeta a fost infectată cu noul coronavirus și nu s-a simțit bine mai deloc, fapt declarat chiar de ea internauților.
Astfel, după ce s-a vindecat, Oana Roman s-a programat la analize, iar recent, aceasta a primit și rezultatul, pe care l-a împărtășit cu fanii săi de pe Instagram. Ce i-au spus medicii, după ce au interpretat rezultatele?
Oana Roman: „Sunt foarte fericită”
Nu cu foarte mult timp în urmă, Oana Roman i-a anunțat pe fanii de pe Instagram că a fost la medic pentru a-i interpreta rezultatul CT-ului pulmonar, pe care l-a făcut recent. Astfel, spre bucuria ei, partenera lui Marius Elisei este foarte bine și nu are nimic, fapt pentru care a fost foarte fericită, mai ales că în ultima perioadă s-a confruntat cu probleme de sănătate, respectiv infecția cu COVID-19.
Oana Roman le-a mai explicat urmăritorilor de pe rețeaua de socializare că rezultatul CT-ului pulmonar a ieșit chiar mai bine față de cel realizat toamna trecută.
Citeste si: „La sfârșit, din cutie, fiul meu să...” Monica Tatoiu, despre ultima sa dorință în viață!- kfetele.ro
Citeste si: Vestea tristă a zilei despre Saveta Bogdan. Să ne rugăm pentru ea..- bzi.ro
”Am fost la control astăzi să mi se interpreteze CT-ul pulmonar, care arată foarte bine, mai bine decât cel anterior din toamnă pe care l-am făcut. Sunt foarte fericită că analizele mi-au ieșit foarte bine și e totul ok”, a spus Oana Roman pe Instagram.
Cu ce problemă s-a confruntat vedeta după infecția cu COVID-19
După ce s-a simțit puțin mai bine și după ce a ieșit din izolare, Oana Roman le-a făcut o mărturisire faniilor ei de pe rețeaua de socializare,
explicându-le că este ceva ce încă nu i-a trecut după infecția de COVID-19, respectiv o răgușeală în voce.Cu toate acestea, iubita lui Marius Elisei nu s-a îngrijorat deloc privind acest aspect, asta pentru că a mai auzit și de alte persoane care au trecut prin asta după infecția cu noul coronavirus.
''Ne vedem la față după mai bine de o săptămână în care am avut Covid-19, iar acum încerc să-mi revin pentru că am rămas cu vocea
fonfănită. Este un lucru care nu-mi trece, dar am înțeles că mai multe persoane au trecut prin asta și se pare că o să treacă. În rest sunt bine, Isa este și ea bine'', a declarat Oana Roman pe rețelele de socializare.
Oana Roman